Braterstwo

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Dowódcy
  •  » Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

#1 2009-02-17 22:35:52

pawel.nike

Administrator

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 261
WWW

Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Witam. Skoro już skompletowaliśmy całą grupę, jako dowódca K22 w celu zmotywowania graczy chciałbym umieścić na Forum taką oto informację.

Panie i Panowie.
Zostało mi, a zarazem Wam powierzone bardzo ważne zadanie, dlatego przed nami nie lada wyzwanie. Wierze, że wspólnymi siłami podołamy i stworzymy silne plemię godne powierzonego mu miejsca w ŚWIECIE 26.

Wiedzcie, że na naszym kontynencie znajdują się wszyscy trzej członkowie RADY PLEMIENIA (Cerberiusz2, Orzech23 oraz LevyR9). Bez  względu na okoliczności musimy ich chronić.

Zapewnienie bezpieczeństwa głowie naszego PLEMIENIA (Kamikadze23) powierzam mojemu koledze dowódcy z kontynentu 13 (K13). Oczywiście, możecie być pewni, że my nikogo z południa do was nie wpuścimy, by mogli Wam zagrozić.
Nie mniej ważne zadanie czeka Dowódcę z Kontynentu 12. Pamiętajcie, działamy wspólnie na rzecz jednego plemienia - BRATERSTWO.

Naszym priorytet jest stworzenie potęgi militarnej. Dlatego też postanowiłem, że osoby na Kontynencie 22 powinny skupić się na rozwoju armii a potem wiosek (punkty).

Gracze kontynentu 22 zobowiązani są do przestrzegania następujących zasad (dotyczy wszystkich, bez wyjątku):

# Raporty wojenne proszę dostarczać raz na tydzień (w soboty do godz. 20.00).
Pozwoli mi to na zorientowanie się jakimi siłami dysonujemy. Udzielę też stosownych wskazówek poszczególnym graczom, co powinni zmienić a co ulepszyć. Każdego traktuję indywidualnie, więc jeśli macie jakieś problemy to piszcie. Na pewno znajdziemy stosowne rozwiązanie.
Zobowiązuje się przynajmniej raz w miesiącu przedstawić ogólny raport o stanie wojsk na K22 Kamikadze23 oraz Radzie Plemienia.

# Informowanie mnie o wszystkich wrogich działaniach przeciw naszemu plemieniu.
Umożliwi mi to skoordynowanie działań wojennych na rzecz wrogiego gracza (plemienia). Jesteśmy "Braterstwem" dlatego jak "Bracia" musimy sobie nawzajem pomagać. Zawsze możemy liczyć na siebie, przyjaciół z K13 i K12 oraz sojuszników.

# Proponowanie sojuszy i paktów o nieagresji z silnymi i znaczącymi plemionami.
Stworzenie silnego zaplecza da nam pewność, że mamy na kogo liczyć w trudniejszych czasach. Miejmy jednak nadzieję, że takowe nie nastaną.

Cele do odciągnięcia, jakie wybrałem:
Sojusz z Konfederacja Galejska (KoGa)
Sojusz z THE SPARTANS (SPR)
Pakty o nieagresji z Wilki Śmierci (=W-Ś)

Po lepszym zorganizowaniu się, możliwa mała wojna z jakimś lekkim przeciwnikiem na początek w celu sprawdzenia co osiągnęliśmy wspólnymi siłami.

Pamiętajcie. Cele tutaj przedstawione są tylko uzupełnieniem głównych zasad panujących w Naszym plemieniu. Pozwolę sobie je przypomnieć:
1. Wchodzić regularnie na Forum (piszemy na nim ważne rzeczy, członkowie, którzy będą nieaktywni przez ponad 1 tydzień i nie zgłoszą wcześniej powodu swojej nieobecności na forum lub założycielom będą usuwani z plemienia.
2. Być miłym i grzecznym dla współplemieńców
3. Być czynnym i po prostu BYĆ z nami
4. Nie napadać na wioski własnego plemienia (surowo zabronione)
5. Nie zdradzić plemienia
6. Przestrzegać Regulaminu

Liczę na miłą współpracę i jak najlepsze efekty. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję dobrze dokonanego wyboru. Wstępując do nas na pewno nie będziesz żałował(a). Licz się jednak, że jeśli nie będziesz respektował praw u Nas panujących będziemy musieli Cię pożegnać.

Wasz dowódca K22 pawel.nike



Chciałbym otrzymać akceptację RADY i PRZYWÓDCZYNI, czy taie coś może istnięć w Naszym plemieniu.
Czekam na odpowiedzi

Offline

 

#2 2009-02-17 22:43:02

Kamikadze23

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 126

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

To ładnie napisane jasno i przejrzyście. Ja bym proponowała żebyś wysłał taką wiadomość graczom z K 22.

Offline

 

#3 2009-02-17 22:48:07

pawel.nike

Administrator

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 261
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

No właśnie czekałem na akceptację. Jeśli wszystkie informacje w niej zawarte zostaną pozytywnie rozpatrzone informacja ta od tego weekendu pojawi się oficjalnie na Forum w dziale K22 oraz zostanie rozesłana poprzez PLEMIONA.

Offline

 

#4 2009-02-17 22:52:56

Kamikadze23

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 126

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Proponowałabym żeby ten tekst został na forum natomiast wiadomość którą wyślesz poprzez plemiona została troche skrócona. Powinny zostać naważniejsze wiadomości o wojsku ale np sojusze już nie muszą być wystarczą tylko na forum.

Offline

 

#5 2009-02-17 22:54:14

pawel.nike

Administrator

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 261
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

OK, w taki razie to skrócę ... Masz w zupełności rację.

Offline

 

#6 2009-02-17 23:01:04

Cerberiusz2

Administrator

Skąd: K22
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 169
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Ale pełną wersję poproszę na forum do działu K22. Moją akceptację masz.


Szukam drugiej połówki... (może być 0,7l

Offline

 

#7 2009-02-18 00:09:45

Eisen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 19
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby rozporządzenie RADY zobowiązujące graczy do przesyłania co tydzień (niech będzie ta sobota godz 20) RW informującego o stanie wojska do dowódców poszczególnych kontynentów.

Później dowódcy zbiorczy raport przedstawiali by np w tym dziale tak żebyśmy mieli ogólne rozeznanie w sytuacji

Co Wy na to?


Legends May Sleep... But They Never Die!

Offline

 

#8 2009-02-18 00:13:42

pawel.nike

Administrator

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 261
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

No w moim rozporządzeniu na kontynencie 22 takie coś będzie.
Raz w miesiącu będę sporządzał ogólny raport wojskowy i posyłał do Kamikadze23 i/lub Rady.

Ostatnio edytowany przez pawel.nike (2009-02-18 00:20:39)

Offline

 

#9 2009-02-18 13:15:12

Sir.Wieczorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 38

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Może nie będziemy wysyłać wszystkich raportów szefowej aby zaoszczędzić jej pracy, po to jesteśmy.Proponuję aby wysyłać raporty z tragicznym stanem wojsk(żeby podjęła decyzję co zrobić z delikwentem) i listę graczy którzy nie wysłali raportów.Jak się zapatrujecie??

PS:Fajna notka pawel.nike

Ostatnio edytowany przez Sir.Wieczorek (2009-02-18 14:13:54)

Offline

 

#10 2009-02-18 17:05:33

pawel.nike

Administrator

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 261
WWW

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Dziękuję.
Cóż na to Szefowa?

Offline

 

#11 2009-02-18 19:44:39

Kamikadze23

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 126

Re: Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

No ja bym chciała dostawać od Was ogólny jeden raport ze stanu wojska danego Kontynentu, oczywiście na koniec akcji listę osób która nie dostarczyła raportu ale także listę osób i raporty osób które wypadły najgorzej czyli nie miała wojska.
Proszę żebyście napisali jasno i najprościej jak to się da do kiedy i komu trzeba wysyłać raporty o stanie wojska. Ja również napisze do wszystkich taką wiadomość że teraz Wy przyjmujecie raporty.


Edit: Czy Panowie już napisali i wysłali wiadomość do swoich graczy?

Offline

 
  • Index
  •  » Dowódcy
  •  » Akceptacja - rozporządzenie dowódcy K22

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykajakosc.pun.pl www.onz2008a.pun.pl www.pedagossum.pun.pl www.hateandlove.pun.pl www.naznaczony.pun.pl